u shit flm

Shitet nga: korg pa80 26 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   720 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg pa80 esht ne gjendje te rregullt me ritma dhe ngjyra sinti esht pa defekt e pa gerrvje asht pa f kart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim