Behringer Mdx1200 Autocom Compressor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: New Era 09 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Kompresor Behringer Mdx1200 Autocom

Inqizimet me qet kompresor

https://www.youtube.com/playlist?list=PLGjxkRBQ2vwD9fSzWxr_I2SGC7PNau12I
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim