Cinema Surround System

Shitet nga: Shitesi 07 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Cinema Surround System me te gjitha pajisjet ne gjendje perfekte.

DVD player
1 Smadhues e madh
1 Smadhues mesatar
5 smadhues te vegjel me mbajtese/varese per mur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim