Dj - GenTi - ferizaj softaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Armend 16 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bejm muzik ne dasma fejesa syneti party per ma shum info 045-264-870 ose 044-121-066 rezervo per 2016 mos te jet per ma von
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim