Dj DoNi Qmim Extra të lirë

Shitet nga: Liridon 25 Krr 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Muzik me dj prefesionale per gjdo mledhim tuajin si dhe ipet zerimi me qera tel +37745685169 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim