Dj GenTi

Shitet nga: Armend 20 Dhj 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bejm MUZIK Ne dasma fejesa synetii party etj.. kem edhe tenda me qira per ma shum tel ..045-264-870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim