Dj GenTii - Ferizaj - Softaj

Shitet nga: Armend 22 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ofroim Zerim Profsional.. Per Ma shum Tel.. 045 264 870 ose 044 -121 066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim