Dj.GenTii Ferizaj Softaj

Shitet nga: Armend 27 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ofroim Zerim Profsional per dasma edhe tenda me qira per ma shum tel .. 045-264-870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim