Dj GenTii Ferizaj Softaj

Shitet nga: Armend 05 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bejm Muzik Ne Dasma Fejesa Syneti Party Etj,, Per Ma shumm Tel.. 045-532-194 ose 044-121-066 Kem Edhe Tenda Karrika Tavolina Me Qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim