Dj Qendra Ferizaj

Shitet nga: Qendrim 05 Mar 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dj Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim