Jbl tre sistem

Shitet nga: Njazi 12 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shite. Qifti i jbl tre sistem shum gjendje rregull me basa vet jbl mundi te kotaktoj edhe ne vajber 0037745627241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim