Mikrofon Per studio

Shitet nga: Mentor 27 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikrofon Per studio Audiotechnica
AT 2020 Viber 0038649882096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim