Mikrofoni

Shitet nga: Alban 16 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shure sm58
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim