Mixeta Yamaha 01v96

Shitet nga: MEntor 27 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikseta Yamaha 01v96 Digital dhe manual 36 Channel
Me efekte te veta e re e ardhur nga amerika . Mund te me shkruani ne viber 0038649882096 Kemi edhe te gjitha paisjet te tjera per studio Mikrofon ,monitor .kartel zeri etj.

Nderrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim