PAISJE MUZIKORE

Shitet nga: Vlora 18 Nën 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHITEN PAISJE MUZIKORE ZERIMI ME 4 MADHUSME GJITHA PAISJET TJERA
PER QDO INFOMACION MUND TE KONTAKTONI MUMRIN .
+37745222770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim