Procesor KORG

Shitet nga: Burim 15 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Procesor per Gitare dhe Violin Korg-ToneWorks i ardhur nga Gjermania,ne gjendje perfekte ika te gjitha llojet e efekteve te zerit,ka dhe adapterin e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim