Procesor Pedale

Shitet nga: Burim 15 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 EUR   85 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Procesor per efekte me pedale i firmes Iba nez,e re dhe e paperdorur e sapoardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim