Procesor per Gitare

Shitet nga: Burim 13 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Procesir POD per klarinet,gitare,violin ne gjendje shum te mir ,i ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim