Procesori BOSS

Shitet nga: Burim 02 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Procesori BOSS be-5m i pershtatshem per gitar,violin etj.i ardhur nga Gjermania ka dhe adapterin e vet,pra esht e firmes mete njohur BOSS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim