Radio Sony

Shitet nga: Lorik 20 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet radio sony me 6 zoshnik i ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt mund te lidhet me qkado ka edhe vend per qip per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit +37745316619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim