Shes Zmadhues YAMAHA te ardhur nga Gjermania ....

Shitet nga: Burhan 26 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Zmadhues Yamaha te ardhur nga Gjermania me kabllo komplet per detaje lajmrohuni ne numrin qe shihni flm per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim