Shesim koplet zerimin

Shitet nga: Cali 25 Jan 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten mikset 2 16 kanal 4 bas bina 2 climax 2 ev satelitat 2 jbl tre sistem 2 zeka 4 berigjera dhe dy kutia dinakord 2 mikrofona me kabell dhe 1 mikrofon ajror dhe sllevi osc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim