Shesim pajaqall me dy zoshnik

Shitet nga: Visari 09 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Pajaqalla 300wo medy zoshnik te studjos ne gjendje te mir arsyja se mu nuk me duhen kush eshte interesum net kontkaton ne numrin 044718624
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim