Shiten

Shitet nga: Ensar 12 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Jbl tre sistem gjendje shum te mir po ashtuj edhe zekat qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim