Shiten sllevi dhe mikset

Shitet nga: Njazi 13 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten sllevi osc dhe mikseta 1 dynakord gjendje shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim