Shitet Zerimi

Shitet nga: Alban 16 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dynacord powermate 2x1000..
Bass18 inq..
Sat 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim