Shitet cd playeri pioneer cdj 800 mkii

Shitet nga: Andi 13 Jan 04:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes cd playerin pioneer cdj 800 mkii i perdorur ne gjendje te rregullt..
Cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim