Shitet zerim profesional

Shitet nga: Alban 15 Sht 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet zerim profesional
dynacord 3 powermate 2×1000w
6 boxa 2 Bassa 18 inq 4 satelita 15 inq
Stavizator 5500w
Mikrofon shure sm 58 airor
mikrofon shure sm 58 kabell
Sllev 1500w
Mbajtse per zmadhues si dhe per mikrofon..
Zerimi eshte ne gjendje perfekte..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim