Shitet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dj Urimi 12 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet zerimi 2 boxa Fbt 12 satelit 2 proel 15 satelit si dhe mikseta dynacord 1 power mate 1600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim