Sllev 1500w

Shitet nga: Alban 16 Nën 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim