Slleva Behringer edhe Samick dhe nji Mikset,,

Shitet nga: DjHyzi 08 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten ose bashk ose ndamas Slleva 2cop Samick 4000 komplet me sanik si dhe posedojn nji Korosover Behringer----,, Sllev Behringer 1600 4x400w si dhe Mikset Behringer e pershtatshme per Dj,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim