Sub aktiv YAMAHA HS10

Shitet nga: AK 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Sub aktiv YAMAHA HS10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim