Vocalist LIVE 5

Shitet nga: astriti 05 Dhj 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
asht ne gjendje te re i ardhun ne ket ver,i pa perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim