Vocalist LIVE 5

Shitet nga: Rexhep Sherifi 04 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Tercieri asht ne gjendje perfekte i ri,i sapo ardhun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim