Yamaha MW12C 12-Channel USB Mixer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: New Era 19 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikset Yamaha MW12C 12-Channel USB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim