Zerim

Shitet nga: Alban 11 Jan 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dynacord powermate 2x1000
6 Boxa-
4 satelita 15 inq 500 w
2 bassa 18 inq 800 w
Sllew 1500 w
Mikrofon shure sm58
mbajtse+ kabllo...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim