Zerimi

Shitet nga: bajram 13 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes yamahat MSR 400, aktiv 12'' dy sistem.jon 2 WAY BAS. Dy copa plus mikseten.SI NE FOTO.jon te ardhura nga gjermsnia fare pak te perdorura.mund te provohen .qmimi 700e komplet.ndrroj me sint korg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim