Zmadhues i vogel

Shitet nga: Burim 15 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zmadhues i vogel prodhim Japan per instrumente te ndryshme,ka edhe audio-kaset,shum i pershtatshem per bartje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim