Zmadhuese te zerit

Shitet nga: faton 30 Gsh 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes urgjent ose ndrroj me samsung galaxy s3 shtoj edhe pare, qmimi per dyt asht i fundit 30 euro,ipa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim