Zvushnik Exelenc Audio edhe JBL

Shitet nga: DjHyzi 20 Nën 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten Exelenc audio-15/2cop- Qmimi 300 eu
edhe JBL-15/2cop- Qmimi 350 eu
se bashku 600eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim