dj player

Shitet nga: mentor 13 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes dj player te ardhur nga ch shum te mir 044674802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim