mikset

Shitet nga: faredin 27 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Yamaha mg 24
mikseta ka:
24 kanale
2x16 efekte 24 bit
4 aux
4 grupe
Phantom
Nje dalje per monitor me crosover per bass ose satelit
dhe kofer
viber WhatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim