paisje Muzikore

Shitet nga: Leonard 21 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes Kto pasije muzikore ne gjendje te rregullt jan te ardhura nga zvicrra shess:Pa2xpro me ram 256 ritmaa full
Em3 korg me ram256 me set ngjyrash shum te mir po ashtu dhe zerim 2basa 18 dhe 6 setalita 4 jan 15 2 /12 per kontrroll mikset dhe kam mbajtse speder pro dynakord shes sepse ska kush iperdor ma .bej edhe ndrrim me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim