shiten

Shitet nga: niti 07 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten dy kutia 15 Peavey
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim