shiten

Shitet nga: niti 09 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim