shites.

Shitet nga: Ismet Hajdari 15 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikseta Behringer Europoeer 1000.
vetem 3 muj ka qe kam pru prej Gjermanis.
mundeni te me telefononi ne wieber ne numrin e lartshenuar se momentalisht jam ne Gjermani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim