Instrumente dhe pajisje muzikore

Shitet nga: avdia 20 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera

shiten Instrumente dhe pajisje muzikore ne gjendj te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim