Dynacord xa2

Shitet nga: Dynacord 20 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
Dynacord XA2. Japim me qera dhe shesim te gjitha llojet e dynacordit me qmime me te lira se gjithkund ..ju mirepresim me dynacord xa2(Copy).., po kuotohet qmimi i knaqeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim