Harmonik Profesionale

Shitet nga: Afrim 14 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   1 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
Harmonik Gustozzi profi e ardhur nga Gjermania.Eshte me kabin 2+2 ne gjendje shum te mir e akorduar dhe e gatshme per muzik.Eshte prodhim Italian nga Castel-fidardo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim