Muzik per Vetur

Shitet nga: Fidan 03 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   115 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
Shes Muziken per vetur ne gjendje te rregullt
2 Speaker ka 300 Watt
Bassi me woffer
si dhe Amplifier (paeqall) firma Axton 288 Wat

Viber +37744913911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim